8. kolo – I.liga mužů

KH Zbrojovka Vsetín – 1. HK Dvůr Králové 30:25 ( 19:13 )

Po nevydařeném derby se Zlínem z minulého kola, hostili vsetínští muži tým ze Dvora Králové, který měl před tímto zápasem na nás 1 bod náskok. Utkání jsme začali dobře, fungovala obrana, za kterou se rozchytal brankář Orság, a to nám umožnilo dávat snadné branky z rychlých protiútoků. V poločase jsme šli do šatny za stavu 19:13 a úkol pro následujícíh 30 minut byl jasný – nepolevit v obraně a postupně navyšovat brankový rozdíl. To se dařilo jen částečně a utkání jsme spíše kontrolovali. Konečný výsledek 30:25 znamenal důležité 2 body do tabulky. Pochvalu zaslouží celý tým a také 130 diváků, kteří přišli podpořit vsetínské ogary.

Po 8. odehraném kole máme na kontě 8 bodů za 4 domácí vítězství a v tabulce tak zaujímáme průběžné 6. místo. Je na čase konečně přivézt taky body z venku a další možnost k tomu bude hned následující víkend. To zajíždíme do nově zrekonstruované haly oddílu z Velké Bystřice, která je v tabulce 1. ligy mužů na průběžném 3. místě.

Sestava a branky: Klement, Orság, Capil (1), Zuzaňák (1), Král, Loucký, Nesvadba (7), Číž R., Polášek (7),Ištvánech (3), Číž V. (3/1), Hliničan (2), Halamíček, Havran M. (4), Číž O., Panoš (2). Vyloučení: 3/1. Diváci: 130.