12.kolo – II. liga staršího dorostu východ

KH Z Vsetín – SHC Maloměřice 31:22 ( 16:9 )

První utkání na domácí půdě bylo rovněž předehrávkou a to 12. kola.  Dorazil k nám soupeř z Brna – Maloměřic. I když utkání začínalo pro nás v nezvykle brzkém čase a to v 9:00, bylo na hráčích vidět, že se na utkání těší. A to se projevilo od první minuty zápasu.  Kluci poslouchali trenéra a zlepšenou obranou se nám dařilo získávat míče. Poločas skončil 16:9. Druhá polovina zápasu probíhala ve stejném duchu a tak jsme získali první vítězství v letošní sezóně a to 31:22. Nutno podotknout, že utkání bylo plné chyb z obou stran. Vyzdvihnout můžeme výkony našich strážců svatyně a to jak Štěpána Pavloviče, tak Karla Koňaříka.

Sestava a branky: Koňařík, Pavlovič, Žůrek (3), Havran T. (3), Špok (1), Kocurek (4), Jarošek (2), Jiráska (2), Kovarčík (1), Potocký (3), Adamec (1), Havran O., Martíšek (7), Václavík (4)