Přípravný turnaj Bystřice pod Hostýnem

Dnes 31.8.2019 jsme se v rámci přípravy na premiérovou prvoligovou sezonu zúčastnili turnaje v Bystřici pod Hostýnem za účasti týmů Napajedel (2. liga) a domácí Bystřice pod Hostýnem (1. liga).

První zápas jsme odehráli s Napajedli, pro které to byl druhý zápas v řadě na turnaji. První poločas byl ještě vyrovnaný, za nepříliš důslednou obranou podal kvalitní výkon brankář Petr Orság (úspěšnost zákroků 58 %) a poločasové skóre bylo 16:14 pro Vsetín. Do druhého poločasu nastoupil do brány Michal Klement (úspěšnost zákroků 50 %) a zlepšenou obranou v kombinaci s úbytkem fyzických sil soupeře jsme zápas dovedli do vítězného konce v poměru 35:25.

Sestava a branky: Orság, Klement, Polášek (5), Hliničan (4), Číž Radek (4/1), Halamíček (3/1), Číž Ondřej (3), Hrbáček (3), Ištvánech (3), Capil (2), Panoš (2), Číž Vojtěch (2), Španihel (2), Zuzaňák (1), Šmíd (1), Loucký

V druhém zápase nás čekala domácí Bystřice pod Hostýnem, se kterou se budeme v letošní sezoně potkávat v 1. lize. Od začátku zápasu jsme si drželi mírný náskok, obrana fungovala lépe než v prvním zápase a v útoku jsme dokázali své šance proměňovat. Poločas jsme vyhráli (19:13). Ve druhém poločase sice docházely síly, ale jde vidět, že po 5-ti týdnech intenzivní přípravy máme něco natrénováno. Soupeře jsme nechali dotáhnout na max 4 branky, druhý zápas jsme vyhráli 36:30 a obsadili tak pomyslné 1. místo v turnaji.

Sestava a branky: Orság (46 %), Klement (36 %), Číž Ondřej (6), Číž Vojtěch (6), Polášek (5), Ištvánech (5), Číž Radek (4), Capil (3), Loucký (3), Hliničan (2), Panoš (1), Šmíd (1), Halamíček, Hrbáček