8.kolo – II. liga staršího dorostu východ

KH Zbrojovka Vsetín – TJ Holešov 29:30 ( 17:12 )

V nedělním po poledním zápase jsme přivítali soupeře z nedalekého Holešova. Zápas byl do poloviny poločasu vyrovnaný. Potom se nám podařilo získat náskok pěti gólů. Bohužel jsme ve druhé půli špatně začali a tak soupeř, místo našeho jasného vítězství , hru srovnal a dokonce odskočil o čtyři branky. Podařilo se nám málo kdy vídané. Od osmé do dvacáté minuty jsme vstřelili pouze jednu branku. Bohužel návrat ke hře z prvního poločasu přišel pozdě a tak jsme dokázali pouze zkorigovat výsledek na konečných 29:30.

Sestava a branky: Koňařík, Pavlovič, Žůrek (5), Havran T. (4), Hrbáček (6), Špok, Mikeš (1), Kovarčík (2), Adamec, Potocký (10/2),Pastirčák, Havran O., Martíšek (1), Václavík, Vyloučení: 4/1. Diváci 26.