6.kolo – II. liga staršího dorostu východ

KH Zbrojovka Vsetín – Házená Paskov 30:30 ( 13:14 )

Utkání se soupeřem, který je v tabulce o bod před námi, se od začátku pro nás nevyvíjelo dobře. Než jsme se rozehráli, prohrávali jsme o pět branek. Naštěstí soupeři začaly v druhé polovině poločasu docházet síly a my jsme snížili na rozdíl jediné branky. Druhá půle začala stejně jako první. Opět se soupeři podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek. Díky fyzické únavě soupeře, se nám do 29 minuty druhého poločasu podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Asi deset sekund před koncem, se podařil zákrok našeho brankáře, který vytlačil tečovanou střelu soupeře na tyč a poslat nás do útoku. V něm se soupeři za cenu faulu podařilo akci přerušit. Devítimetrový hod tak následoval po uplynutí času a ten se díky chybě soupeře a přesné střele Matyáše Potockého podařilo proměnit. Tím jsme se soupeřem rozešli smírně 30:30. Nutno podotknout, že nebýt promarněných šancí zvláště naší pravé spojky, dopadl by zápas zcela jinak a to v náš prospěch.

Sestava a branky: Koňařík, Pavlovič, Žůrek (1), Havran T.(2), Hrbáček (2), Špok (1), Mikeš (1), Jarošek (4), Jiráska (6), Kovarčík (1), Potocký (8), Havran O., Martíšek (2), Václavík (2). Vyloučení 2/2. Diváci 36.