13.kolo – II. liga staršího dorostu východ

Sokol Ostrava – KH Z Vsetín 44:31 ( 23:17 )

K prvnímu zápasu v sezóně jsme odjížděli do Ostravy.  Soutěž začínala předehrávkou 13. kola. Počasí a komplikace při příjezdu do Ostravy jako by věštili pro nás nepříjemný den. Družstvo pod vedením nového trenéra Tomáše Havrana nezačalo zápas dobře. Než jsme se rozkoukali, byl stav na ukazateli skóre 6:2. Rozdíl se postupně zvětšoval až na 7 branek. Zlepšenou obranou a vyšší úspěšností střelby se nám podařilo skóre do 18. minuty snížit na rozdíl dvou branek. Potom však přišla řada chyb se ztrátou míče, a tak poločas skončil 23:17. V druhé půli zápasu jsme pokračovali v matném výkonu a tak na konci utkání svítil stav na ukazateli skóre 44:31.

Sestava a branky: Koňařík, Žůrek (7), Havran T. (3), Hrbáček (6), Špok, Jarošek, Jiráska (8/1), Kovarčík (3), Machač, Pastirčák, Havran O. (1), Martíšek (3)